Szkoleniowcy Goochie Polska

Nina Godlewska

NINA GODLEWSKA

Kosmetolog, Linergistka, Szkoleniowiec

Kosmetolog z 15 letnim doświadczeniem w branży kosmetycznej. Ukończyłam Policealną Szkołę Kosmetyki Naturalnej w Gdańsku oraz Licencjat z Kosmetologii Stosowanej na Olsztyńskiej Szkole Wyższej. Posiadam doświadczenie w pracy z klientem w szerokiej gamie zabiegów pielęgnacyjnych, leczniczych i upiększających, a także jako nauczyciel zawodu technika usług kosmetycznych Szkole Policealnej Maestria w Gdynii i instruktor wielu szkoleń z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej.


Od kilku lat zajmuje się makijażem permanentnym i obecnie się w nim specjalizuje jako Linergistka, trener mikropigmentacji oraz dystrybutor na Polskę firmy Goochie i Mastor Permanent Makeup. Na początku 2016r. otworzony został Instytut Kosmetologii NG w Sopocie. W ofercie Instytutu zanleźć można szereg zabiegów pielęgnacyjnych jednak główna specjalizacją tego miejsca jest makijaż permanentny oraz szkolenia z zakresu mikropigmentacji estetycznej. W swojej pracy kieruję się harmonią z naturalnym pięknem. Makijaż permanentny w moim wykonaniu jest estetyczny i wyważony bez efektu przerysowania. Dodatkowo ogromny nacisk kładę na higienę pracy. Używam wysokiej jakości produktów, a zabiegi wykonywane są w sterylnych warunkach.

Nina Godlewska

Nina Godlewska

DOROTA WIŚNIEWSKA

Kosmetolog, Linergistka, Szkoleniowiec

Od ponad dziesięciu lat realizuję swoją zawodową pasję jako kosmetolog. Każdy Klient to dla mnie osobny przypadek i kolejne wyzwanie, dlatego z niesłabnącym zapałem doskonalę swoje umiejętności, podążając za aktualnymi trendami i nowościami. Posiadam rownież wykształcenie medyczne pielęgniarskie, dlatego też najchętniej sięgam po zabiegi , które wymagają nieco większej ingerencji (mezoterapia igłowa, zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego), jednocześnie umożliwiając osiąganie widocznych efektów w walce z procesem starzenia skóry.


Bardzo istotne jest dla mnie w codziennej pracy restrykcyjne przestrzeganie zasad aseptyki i antyseptyki, by stworzyć moim Klientkom optymalnie bezpieczne warunki podczas przeprowadzanych zabiegów. Kilka lat temu zainteresowałam się tematem makijażu permanentnego, który to w krótkim czasie stał się również moją wielką pasją. Ukończyłam szereg szkoleń, w tym także z najbardziej podziwianymi, zarówno w Polsce jak i na świecie, artystami w tej dziedzinie. W dalszym ciągu regularnie biorę udział w kolejnych szkoleniach, warsztatach i konferencjach branżowych, by bezustannie wzbogacać swój warsztat i dążyć do doskonałości. Staram się, by moje makijaże były jak najbardziej naturalne, podkreślające w subtelny sposób urodę moich Klientek lub by tuszowały ewentualne niedoskonałości w sposób niemal niezauważalny. Znajomość wielu różnych technik pracy pozwala mi osiągać efekty, jakich oczekują moje Klientki. W tym roku ukończyłam także szkolenie trenerskie w firmie Goochie Polska, by móc dzielić się swoją wiedzą z tymi, którzy pragną dołączyć do grona pasjonatów w dziedzinie makijażu permanentnego.

Nina Godlewska