Targi BEAUTY FORUM & SPA, 24-25 września 2016 r. - największe jesienne spotkanie profesjonalistów z całej Polski.


Już wkrótce spotkamy się na Targach BEAUTY FORUM & SPA, 24-25 września 2016 r. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56 C w Warszawie. Równolegle do targów BEAUTY FORUM & SPA 2016 w sąsiadującej hali odbędą się targi Hair Forum Poland dla profesjonalistów z branży fryzjerskiej. Jeden bilet wstępu będzie upoważniał do wstępu na dwie imprezy.

Targi BEAUTY FORUM & SPA to inteligentne połączenie bogatego programu szkoleniowo-warsztatowego, ekscytujących mistrzostw i konkursów z klarownym podziałem na strefy wystawiennicze sprawi, że spędzą Państwo ten czas wyjątkowo. Ponad 200 wiodących na polskim rynku firm będzie przedsta­wiać najnowsze trendy, produkty i zabiegi.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr C2.01.

Targi BEAUTY FORUM & SPA 2016 to doskonała okazja do pogłębienia swojej wiedzy oraz niewyczerpane źródło informacji.

Targom BEAUTY FORUM & SPA 2016 będzie towarzyszyć bogaty i ciekawy program szkoleniowy. Zobacz jak prezentuje się plan seminariów 

WYGODNY DOJAZD

Zapewniamy transport z centrum Warszawy! W targowy weekend specjalny autobus będzie kursował co pół godziny z ul. Emilii Plater 51 (spod obecnego Muzeum Sztuki Nowoczesnej) począwszy od godziny 8.30. Ostatnie odjazdy spod Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska w kierunku Centrum: 24.09.2016 (sobota) – 18.30, 25.09.2016 (niedziela) – 17.30

Wybierasz się własnym samochodem – sprawdź, gdzie możesz zaparkować  

KUP BILET SZYBCIEJ, TANIEJ I BEZ KOLEJKI

Zaloguj się i kup bilet przed targami w systemie przedsprzedaży na stronie www.beauty-fairs.com.pl do dnia 21.09.2016 r. Po dokonaniu płatności otrzymasz drogą mailową bilet wstępu na targi w postaci pliku PDF.

Gwarantujemy Państwu weekend pełen niesamowitych wrażeń – trzeba tu być!

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej http://jesien.beauty-fairs.com.pl/