Ciepły kasztanowy brąz o średniej intensywności. Polecany dla osób chcących uzyskać ciepłe brwi metodą włoska lub cienia. Można go stosować do metod maszynowych oraz manualnych. Rekomendowany do techniki microblading bez konieczności ocieplania.
Neutralny brąz o średniej intensywności. Polecany dla słowiańskiego typu urody, popielatych blondynek o chłodnej karnacji. Można stosować go do technik włoskowych i cieniowanych, zarówno maszynowo jak i manualnie.
Średnio intensywny, neutralny i bezpieczny brąz ocieplony żółtą nutą. Polecany dla średnich blondynek o dość jasnej karnacji. Kolor bardzo popularny zarówno w technikach maszynowych jak i manualnych. Sprawdza się w przypadku mieszania z innymi ciemniejszymi pigmentami.
Chłodny, intensywny brąz. Sprawdza się przy ciemnych typach urody. Polecany do metody pudrowej, ombre, można uzyskać nim intensywne klasyczne brwi cieniowane.
Chłodny brąz dla blondynek. Kolor bardzo popularny i często stosowany dla urody słowiańskiej. Pomimo swojej jasnej intensywności bardzo dobrze się osadza w naskórku. Polecany do mieszania z innymi ciemniejszymi brązami. Głównie zalecany do technik cieniowanych i pudrowych. W przypadku metody włosa powinno się go delikatnie ocieplić.
Bardzo ciepły, miedziany brąz. Najczęściej służy do neutralizacji starych pigmentacji brwi w kolorze niebieskawym, fioletowym. Można go używać samodzielnie jako warstwa modyfikująca, a także dodawać do innych brązów w celu ocieplenia ich.
Zimna, głęboka czerń. Pigment zawiera mikrocząsteczki carbonu, pracować nim należy bardzo powoli i delikatnie. Pigment nadaje się do wykonywania kresek na powiekach oraz cieniowania powieki.
Kolor grafitowy. Zalecany jedynie do pigmentacji brwi u osób o naturalnym czarnym pigmencie włosa np. Afroamerykanek, Azjatek. Kolor zimny i bardzo intensywny. Może być używany również do pigmentacji powiek oraz skóry głowy.
Kolor cielisty, przypominający kolor skóry. Głównie stosowany w pigmentacji naprawczej, medycznej. Nie poleca się używać go samodzielnie jako korektora błędów z tego względu, że odróżniać się będzie od naturalnego koloru skóry. W pigmentacjach medycznych np. pigmentacji brodawki miesza się go z różami i brązami.
Kolor modyfikujący, ciepły, ceglany. Stosuje się go do ocieplania zimnych brązów. Można go również używać jako neutralizację wcześniej wykonanej pigmentacji, która odbarwia się w szare, sinawe tony.
Ciepły, dość intensywny brąz. Polecany dla klientek rudych, które chcą uzyskać dość wyraźny kolor brwi. Zalecany również do metody włosa przy chłodnych tonacjach skóry. Włos można wykonywać zarówno maszynowo jak i manualnie, nie wymaga ocieplania modyfikatorami.
Neutralny brąz, pasujący niemal do każdego typu urody. Kolor dość intensywny, dobrze napigmentowany, doskonale się sprawdza we wszystkich technikach maszynowych oraz manualnych. Często używany jako kolor bazowy w przypadku łączenia z innymi brązami.
Dobrze kryjący brąz z ciepłą nutą co zapobiega odbarwianiu w szarości. Sprawdza się w metodzie cienia w przypadku skór tłustych o zółtawym subtonie, naczyniowym podłożu. Można go używać do technik włosa bez konieczności ocieplania. Kolor często bazowy w przypadku łączenia z innymi brązami.
Ciepły jasny brąz dla urody typu wiosna. Polecany dla bardzo jasnej karnacji i ciepłej oprawie oka. Ze względu na ciepłą tonację zaleca się użyć odrobinę innego brązu o chłodnej podstawie lub modyfikatora green.
Ciepły kolor brązu o średniej intensywności. Rekomendowany do technik włoskowych lub do neutralizacji starego makijażu permanentnego brwi o szarym odcieniu. Zastosowany samodzielnie będzie odbarwiał się na rudawo. Dodając do niego modyfikator w kolorze zielonym można uzyskać kolor czekoladowy.
Kolor modyfikujący zimny, khaki. Służyć może jako dodatek do ciepłego brązu w celu neutralizacji lub jako modyfikacja starego makijażu permanentnego wybarwiającego się w odcienie czerwieni i różu.
Śnieżna biel. Służyć może do pigmentacji typu lip light. Główne zastosowanie tego koloru ma na celu polepszenie krycia pigmentów do ust poprzez dodawanie bieli do czerwieni i różu.
Kolor ciepły, jaskrawy. Służy do rozświetlania i ocieplania innych zimnych kolorów. Stosowany do korekty sinych lub brązowych starych pigmentacji.
Pozornie ostry i neonowy pomarańcz jednak w rzeczywistości to transparentny łososiowy pomarańcz w samodzielnym użyciu. Polecany do dodawania do innych chłodnych kolorów w celu rozświetlenia i ocieplenia ich, zwłaszcza w przypadku chłodnej naturalnej subtonacji czerwieni wargowej klientki.
Chłodny, średnio intensywny róż dający efekt błyszczyka. Dość popularny dla słowiańskiej urody. Dla intensywniejszego krycia należy dodać do niego np. Japanese Red, Chinese Red lub Deep Rose.
Chłodny, jasny róż z domieszką beżu. Pigment jest kolorem transparentnym z grupy nude. Zaleca się go mieszać z innymi kolorami dla jego wzmocnienia np. z Japanese Red, Chinese Red lub Deep Rose.
Loading...
2014 Powered by iqit-commerce.com. All Rights Reserved