Propozycje dla Ciebie

Lider w makijażu permanentnym

GOOCHIE to lider w produkcji aparatury i preparatów do makijażu permanentnego na rynku chińskim. Firma powstała w 1996 roku w Guangzhou w Chinach. Na przestrzeni niemal 21 lat zyskała renomę w wielu krajach. GOOCHIE cieszy się największym uznaniem w Stanach Zjednoczonych, Korei Południowej, Japonii, Kanadzie, Rosji, Europie Środkowej i Azji Południowo-Wschodniej. GOOCHIE ma przedstawicieli na całym świecie, w tym od kwietnia 2015 roku, oficjalnego dystrybutora w Polsce. Drogą rozwoju producent stworzył nowatorski brand MASTOR, który zyskał niesamowitą popularność w Chinach. Od niedawna uznanie marki MASTOR zauważyć można w Rosji, Turcji, Serbii czy Maroko. W 2017 roku dodatkowo producent wprowadził trzecią markę PM, która wyróżnia się nowoczesnymi rozwiązaniami.

GOOCHIE, MASTOR oraz PM spełniają wszelkie standardy, oczekiwania i normy światowe. Posiada wszystkie certyfikaty bezpieczeństwa wymagane w Unii Europejskiej. Swoją globalną popularność zyskała dzięki doskonałej jakości produktów oraz bardzo przystępnym cenom.

Marka GOOCHIE cieszy się również ogromnym uznaniem ze względu na doskonałych szkoleniowców w dziedzinie makijażu permanentnego. Techniki opracowane przez fachowców GOOCHIE są naśladowane i odtwarzane przez linergistów na całym świecie.

GOOCHIE zajmuje się produkcją artykułów, sprzętu i akcesoriów do makijażu permanentnego oraz mezoterapii mikroigłowej.


Zachęcamy do zapoznania się z ofertą marki GOOCHIE
Nina i Łukasz Godlewscy - Dystrybutor GOOCHIE Polska

facebook, fb, social, social media icon

Aktualności

4th Worldwide PMU Festival

4th Worldwide PMU Festival

The 4th Worldwide PMU Festival jest to 4. Edycja największego na świecie festivalu poświęconego makijażowi permanentnemu. Organizatorem festivalu jest Guangzhou Zixuan Beauty Equipment firma z ponad 20-to letnim doświadczeniem, właściciel marek Goochie, PM oraz Mastor, które reprezentujemy jako Goochie Polska.
Czytaj dalej
Turne Goochie 2018

Turne Goochie 2018

W związku z licznymi pytaniami z Państwa strony, przygotowaliśmy cykl spotkań warsztatowych na syntetycznych skórkach w różnych częściach Polski.
Czytaj dalej