Szkolenia z makijażu permanentnego

Makijaż permanentny jest usługa luksusową

Jest to forma zabiegu upiększającego. Wymaga ogromnego wyczucia estetyki, proporcji twarzy, doboru koloru oraz wiedzy z zakresu anatomii i fizjologii skóry. Odpowiedzialność związana z wykonywaniem zabiegów mikropigmentacji jest bardzo duża w związku z powyższym do wykonywania makijażu permanentnego należy się przygotować poprzez odpowiednią edukację.

Przygotowaliśmy program szkoleń i warsztatów z zakresu makijażu permanentnego dzieląc je odpowiednio na techniki oraz różny poziom zaawansowania. Stworzyliśmy moduły szkoleniowe, które można ze sobą dowolnie połączyć. Istnieje również możliwość stworzenia szkolenia na potrzeby indywidualne.

Szkolenia prowadzimy głównie indywidualnie, gdzie cała uwaga trenera skupiona jest na kursancie. Istnieje możliwość zorganizowania szkolenia w niedużych grupach maksymalnie do 5 osób.

W celu ustalenia terminu i miejsca szkolenia zachęcamy do kontaktu z nami.

Organizatorem szkolenia jest  GOOCHIE POLSKA Łukasz Godlewski-  Wyłączny Dystrybutor na Polskę GOOCHIE Permanent MakeUp Polska.

Szkolenie prowadzone jest przez Licencjonowanego  Kosmetologa  Ninę Godlewską - Głównego szkoleniowca GOOCHIE Permanent MakeUp  Polska.

Szkolenie zakończone pozytywnie jest Certyfikowane.


Thumbnail AltThumbnail Alt