Informacje o marce Goochie

O firmie

Lider w makijażu pernamnetnym

GOOCHIE to lider w produkcji aparatury i preparatów do makijażu permanentnego na rynku chińskim. Firma powstała w 1996 roku w Guangzhou w Chinach. Na przestrzeni niemal 21 lat zyskała renomę w wielu krajach. GOOCHIE cieszy się największym uznaniem w Stanach Zjednoczonych, Korei Południowej, Japonii, Kanadzie, Rosji, Europie Środkowej i Azji Południowo-Wschodniej. GOOCHIE ma przedstawicieli na całym świecie, w tym od kwietnia 2015 roku, oficjalnego dystrybutora w Polsce. Drogą rozwoju producent stworzył nowatorski brand MASTOR, który zyskał niesamowitą popularność w Chinach. Od niedawna uznanie marki MASTOR zauważyć można w Rosji, Turcji, Serbii czy Maroko. W 2017 roku dodatkowo producent wprowadził trzecią markę PM, która wyróżnia się nowoczesnymi rozwiązaniami.

GOOCHIE, MASTOR oraz PM spełniają wszelkie standardy, oczekiwania i normy światowe. Posiada wszystkie certyfikaty bezpieczeństwa wymagane w Unii Europejskiej. Swoją globalną popularność zyskała dzięki doskonałej jakości produktów oraz bardzo przystępnym cenom.

Marka GOOCHIE cieszy się również ogromnym uznaniem ze względu na doskonałych szkoleniowców w dziedzinie makijażu permanentnego. Techniki opracowane przez fachowców GOOCHIE są naśladowane i odtwarzane przez linergistów na całym świecie.

GOOCHIE zajmuje się produkcją artykułów, sprzętu i akcesoriów do makijażu permanentnego oraz mezoterapii mikroigłowej, takich jak:

  • Pigmenty
  • Urządzenia do makijażu permanentnego i mezoterapii mikroigłowej
  • Igły do mikropigmentacji i mezoterapii mikroigłowej
  • Znieczulenia
  • Produkty pielęgnacyjne po mikropigmentacji
  • Akcesoria do makijażu permanentnego

Certyfikaty

Thumbnail Alt
Thumbnail Alt
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą marki GOOCHIE
Nina i Łukasz Godlewscy - Dystrybutor GOOCHIE Polska