REMOVER

PMU Professional Remover to unikalny, organiczny i bezpieczny produkt do usuwania i rozjaśniania niechcianego makijażu permanentnego. Został dokładnie przebadany laboratoryjnie i uzyskały rejestrację na terenie całej Unii Europejskiej. Jest to produkt stworzony i produkowany w Polsce. Jego autorami są farmaceuta dr Walentyn Pankiewicz oraz kosmetolog mgr Kinga Kowalczyk.

PMU Professional Remover jest to preparat skierowany do linergistów oraz trenerów makijażu permanentnego. To bezpieczna alternatywa usuwania makijażu permanentnego do lasera Q-swich. Umożliwia likwidację pigmentu z każdej, nawet bardzo wrażliwej części twarzy oraz co istotne, jego efekty uzyskuje się przy każdym kolorze pigmentu.

Zalety PMU Professional Remover

  • nie zawiera kwasów
  • naturalne składniki najwyższej jakości
  • bezpieczeństwo pracy z produktem w miejscach wrażliwych (powieki, czerwień wargowa)
  • wysoka skuteczność i maksimum bezpieczeństwa bez względu na kolor pigmentu (idealny wybór podczas usuwania kamuflaży)
  • brak czarnych / żółtych strupów podczas procesu gojenia się
  • możliwość wykonywania zabiegów nawet co 4 tygodnie
  • pigmentację naprawczą można wykonać już po miesiącu od ostatniego zabiegu rozjaśniania
  • przebadany i zarejestrowany na terenie całej UE
  • produkt Polski

Usuwanie makijażu permanentnego
Usuwanie makijażu permanentnego

Zabieg usuwania makijażu permanentnego za pośrednictwem PMU Professional Removera można wykonywać wyłącznie po specjalistycznym szkoleniu u certyfikowanych szkoleniowców.

Od dnia 18.11.2017 jesteśmy oficjalnie autoryzowanym przedstawicielem marki PMU Professional w zakresie szkoleń oraz pełnej dystrybucji. Dzięki czemu istnieje możliwość odbycia szkolenia w naszej siedzibie w Sopocie. Szkolenia prowadzone są przez licencjonowanych kosmetologów i doświadczone linergistki Ninę Godlewską i Dorotę Wiśniewską.

Szkolenie jest dedykowane linergistom  posiadających umiejętność pracy na aparaturze do mikropigmentacji. Szkolenie jest jednodniowe, obejmuje część teoretyczną oraz praktyczną. Ukończone jest certyfikatem upoważniającym do wykonywania zabiegu.

Koszt szkolenia 2000 zł brutto

*cena NIE zawiera preparatu PMU Professional Remover

Zapewniamy wszelkie produkty, materiały higieniczne oraz modelki.