Informacje o szkoleniach

Makijaż permanentny jest usługa luksusową.

Jest to forma zabiegu upiększającego. Wymaga ogromnego wyczucia estetyki, proporcji twarzy, doboru koloru oraz wiedzy z zakresu anatomii i fizjologii skóry. Odpowiedzialność związana z wykonywaniem zabiegów mikropigmentacji jest bardzo duża w związku z powyższym do wykonywania makijażu permanentnego należy się przygotować poprzez odpowiednią edukację.

Szkolenia Makijaż Permanentny
Szkolenia Makijaż Permanentny

Przygotowaliśmy program szkoleń i warsztatów z zakresu makijażu permanentnego dzieląc je odpowiednio na techniki oraz różny poziom zaawansowania. Stworzyliśmy moduły szkoleniowe, które można ze sobą dowolnie połączyć. Istnieje również możliwość stworzenia szkolenia na potrzeby indywidualne.

Szkolenia prowadzimy głównie indywidualnie, gdzie cała uwaga trenera skupiona jest na kursancie. Istnieje możliwość zorganizowania szkolenia w niedużych grupach maksymalnie do 5 osób. W celu ustalenia terminu zachęcamy do kontaktu z nami.

Szkolenia odbywają się w SOPOCIE w Instytucie Kosmetologii Niny Godlewskiej.

Organizatorem szkolenia jest Nina Godlewska. Szkolenie prowadzone jest przez Licencjonowanych Kosmetologów Ninę Godlewską i Dorotę Wiśniewską - certyfikowanych szkoleniowców GOOCHIE i MASTOR Permanent MakeUp. Szkolenie zakończone pozytywnie jest Certyfikowane.

W szkoleniach organizowanych przez Goochie Permanent Makeup Polska mogą wziąć jedynie osoby związane z branżą kosmetyczną.

Szkolenia Makijaż Permanentny
Szkolenia Makijaż Permanentny