Szanowni Państwo


Już wkrótce po raz kolejny odbędą się Targi BEAUTY FORUM & SPA 5-6 marca 2016 r. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56 C w Warszawie. Równolegle do targów BEAUTY FORUM & SPA 2016 w sąsiadującej hali odbędą się targi Hair Forum Poland dla profesjonalistów z branży fryzjerskiej. Jeden bilet wstępu będzie upoważniał do wstępu na dwie imprezy.

Targi BEAUTY FORUM to największa wiosenna impreza szkoleniowo-targowa branży kosmetycznej w Polsce, poparta 18-letnim doświadczeniem. Inteligentne połączenie bogatego programu szkoleniowo-warsztatowego, ekscytujących mistrzostw i konkursów z klarownym podziałem na strefy wystawiennicze sprawi, że spędzą Państwo ten czas wyjątkowo. Ponad 250 wiodących na polskim rynku firm będzie przedsta­wiać najnowsze trendy, produkty i zabiegi (alfabetyczna lista wystawców - kliknij tu). Wśród nich nie mogło zabraknąć i naszej firmy. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 22.07. Targi BEAUTY FORUM 2016 to doskonała okazja do pogłębienia swojej wiedzy oraz niewyczerpane źródło informacji.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego stoiska. Zachęcamy do poznania i obejrzenia naszego asortymentu do makijażu permanentnego. Czekają na Państwa atrakcyjne promocje na produkty z oferty GOOCHIE. Z ogromną przyjemnością poznamy się z Państwem osobiście.Zapraszamy na targi w dniach 5-6 marca 2016r.

Do zobaczenia!